Italiaans dineren bij Cucina & Bar Donna in het WTC 

Italiaans dineren bij Cucina & Bar Donna in het WTC gebouw in Den Haag. Misschien ken je het World Trade Center aan de Prinses Beatrixlaan wel. Een groot en indrukwekkend gebouw net voorbij Centraal Station en naast de afslag Den Haag. Op deze locatie kun je naast vergaderen of het doen van andere zaken ook wonen, sporten en heerlijk dineren. Cucina & Bar Donna zie je gelijk bij binnenkomst van het WTC en straalt direct een gezellige sfeer uit. Dit Italiaanse restaurant is dé plek voor een mooie lunch, goed diner met pizza of pasta of een borrel. Ik werd uitgenodigd voor een diner en vertel je in dit artikel er alles over.

Italiaans dineren bij Cucina & Bar Donna

Over Cucina & Bar Donna

Cucina & Bar Donna is een Italiaans restaurant wat van ‘s ochtend vroeg tot 20.00 in de avond open is. Cucina & Bar Donna is vernoemd naar la padrona di casa, de dochter en zus, Donna. Chef Andreas uit Puglia maakt de lekkerste gerechten met lokale (Italiaans) gerechten. Het restaurant, midden in de hal van het WTC, is niet te missen met de mooie verlichte letters Donna. De groente planten zorgen ervoor dat je ondanks je in de hal dineert, toch privacy hebt. Het restaurant is prachtig ingericht met een mooie keuken, bar en diverse tafels.

Lunchen en dineren bij Donna

Het menu bij Cucina & Bar Donna is lekker uitgebreid. Hier houd ik van, voor elk wat wils. Ga je voor de lunch dan smul je van focaccia’s met gegrilde groente (vegan) of diverse vleeswaren of kaassoorten. Burrata, Pecorino, Mortadella, Salami, noem maar op. Liever een goed gevulde salade kan natuurlijk ook.



Wij startten met een borrelplank met diverse Italiaanse vleeswaren en kazen. Ik was verliefd op de Pecorino met pepers uit Puglia. Heerlijk stevig, zacht en romig. Daarnaast proefde ik de Caponata, dit bestaat uit gebakken aubergine, paprika, ui, tomaat, rozijn & carasau brood. Heerlijk gerecht is dit, super smaakvol.

Als diner kun je kiezen uit lasagne, entrecote, pasta, pizza of een gegrilde zeebaars. Wij proefde van diverse gerechten. Heerlijk en authentiek Italiaans. Chef Andreas houdt goed rekening met dieetwensen, dus je kunt hier met een veilig gevoel eten.

Desserts

Als dessert smulden we van nog meer Pecorino, Calloni en Tartufo Cioccolata, Chocolade-hazelnoot ijs.

Een avondje Italiaans dineren? Bij Cucina & Bar Donna ben je aan het juiste adres. Ik genoot van de gezellig, lekker wijnen en het diner.  

Italiaans dineren bij Cucina & Bar Donna

Klik hier voor meer reviews van restaurants in Den Haag