Pizza met lamsshoarma

Homemade pizza met lamsshoarma. Pizza met lamsshoarma was altijd wel één van mijn favoriete afhaalgerechten na een drukke werkdag of filmavond. Maar wist je dat je dit ook heel gemakkelijk zelf kan maken? Een kleine moeite en veel goedkoper. Ik gebruik hiervoor de dunne pizzabodems van AH, hierdoor is de pizza minder machtig en eet je minder koolhydraten. De lamsshoarma kun je bij de Islamitische slager of zelfs bij AH kopen. Beleg met wat groentes erbij, strooi er (vegan)kaas over en je hebt een verrukkelijke pizza. Hier het recept.

Ingrediënten

1 dunne pizzabodem
4 el gezeefde tomaten
200 gram lamsshoarma
1/2 kleine ui
Een paar reepjes rode paprika
4 champignons
100 gram geraspte (vegan) mozzarella

Optioneel: ½ jalapeno peper
Knoflooksaus

Bereiding Pizza met lamsshoarma

Verwarm de oven voor op 200  graden. 

Bak de lamsshoarma is een ruime pan tot het gaar is, je hoeft hier geen vet toe te voegen. 

Rol de pizzabodem uit op een bakplaat of rooster. Meng in een kommetje de gezeefde tomaten  met een snufje zout. Smeer dit over de pizzabodem uit. 

Snijd de ui in ringen. Snijd de paprika in reepje en halveer deze. Vervolgens snijd je de champignons in plakjes. Als je jalapenos wilt toevoegen, snijd je deze in dunne ringen. 

Verdeel de lamsshoarma over de pizza. Verdeel daarna de groentes erover. Als laatst strooi je de geraspte kaas erover. 
Leg de pizza in het midden van de oven en bak 15 minuten.

De knoflooksaus verdeel je erover bij het eten.

Pizza met lamsshoarma

Klik hier voor meer pizza recepten